لر موزیک – دانلود آهنگ لری و لکی – لک موزیک همواره در پخش آهنگ های لری و لکی موفق بوده و پر دانلودترین سایت دانلود آهنگ محلی می باشد.

رتبه اول گوگل ابی شفیعی رتبه اول گوگل ابی شفیعی (این سایت با کمترین تبلیغات میباشد و درآمدی بسیار ناچیزی برای مدیر سایت دارد حتی مخارج این سایت از جیب خود من پرداخت میشود که هر ماه بین 300 تا 400 هزار خرج دارد)

رتبه اول گوگل رادمهر علیپور رتبه اول گوگل رادمهر علیپور تنها انگیزه از ساخت این سایت حمایت از خوانندگان محلی میباشد

و به این منظور هیچ مبلغی از هنرمندان گرفته نمیشود. لذا خواهش مند هستیم که برای اینکه آهنگ شما در سایت بهتر نمایش داده بشود

و دانلود زیادی داشته باشد نکات زیر را رعایت کنید. 1 – آهنگ شما دارای کاور (عکس) باشد. کاور آهنگ یکی از عوامل جذب برای افراد میباشد.

اگر کاور آهنگ زیبا باشد مخاطب به این گمان میبرد که : (آهنگ مگه چجوره که اینقدر کاورش شقنگه) و همین باعث جذب و دانلود بیشتر آهنگ شما می شود. 2– در آهنگ از نام بردن اشخاص متفرقه خودداری کنید.

(شاباش نکنید) شاباش کردن یکی از عوامل پیشرفت نکردن آهنگ های لری و لکی میباشد. کسی که آهنگ گوش میدهد میل دارد که به عمق آهنگ پی ببرد وقتی در آهنگ شاباش باشد. ترانه مورد پسند مخاطب ها قرار نمیگیرد.

3- متن آهنگ را بنویسید و برای مدیر ارسال کنید. این کار باعث می شود که در نتایج موتورهای جست جو گر ها رتبه بالا بگیرید و در نهایت کمک میکند که آهنگ دانلود بیشتری داشته باشد) شرایط و قوانین پخش آهنگ :

1- آهنگ باید دارای کیفیت لازم باشد. 2- به هیچ یک از اقوام و طایفه های ایران توهین نکند.

3- وب سایت اسکای موزیک اطلاعات آهنگ شما را ویرایش میکند. اینکار فقط و فقط برای زیبایی اطلاعات آهنگ شما میباشد.

4- ارسال آهنگ به مدیر به منظور تایید قوانین میباشد. ارسال آهنگ به مدیر برای پخش به سه روش زیر: شماره تماس تلگرام و پیامرسان سروش: 09300237960 

سایت دانلود آهنگ لری

آهنگ ,سایت ,میباشد ,دانلود ,رتبه ,گوگل ,آهنگ شما ,اول گوگل ,رتبه اول ,این سایت ,دانلود آهنگ ,گوگل رادمهر علیپور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیدگاهی نو بر کتابداری بهترین بازیها برای تمام پلتفرم ها دانلود آهنگ ایرانی تبلیغات | مشاوره | اموزش | دیجیتال | مارکتینگ | محتوا | بازاریابی ایــرانی گیــمز طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل کیان تسمه من هستم شما هم باشید جزوه و نمونه سوالات استخدامی